O projekcie

Cześć! Bardzo się cieszę, że trafiłeś na moją stronę. Stworzyłem ją, żeby dać Tobie Wartość poprzez dzielenie się moim doświadczeniem i metodami, które pomagają mi być lepszym człowiekiem na tym świecie.

Szeroko rozumiana efektywność jest od lat moją pasją i pracą. Zawodowo zajmuję się doskonaleniem procesów, a prywatnie skupiam się na tym, aby mieć czas na to co ważne.

Kiedy jednak pojawiają się dzieci, bardzo dużo się zmienia. Trudniej jest zarządzać wieloma aspektami życia i realizować dokładne planowanie. Pojawia się zmęczenie, troska o całą rodzinę zarówno w życiu codziennym jak i zapewnieniu stabilności choćby finansowej.

Problem polega na tym, że większość poradników dotyczących efektywności, zarządzania czasem/zadaniami czy rozwoju pisana jest w taki sposób, jakby autor nie miał małych dzieci, albo też miał dzieci w wieku dojrzałym. – wymagające innej troski niż maluchy.

Dlatego właśnie powstała ta strona – projekt. Chcę za jej pomocą dzielić się moim doświadczeniem, przemyśleniami czy wykorzystywanymi technikami. Pokazywać co u mnie działa i pomaga, a co nadal stanowi wyzwanie.

Cel moich działań jest bardzo konkretny:

Żyjemy w świecie kiedy czas zaczyna stanowić dobro luksusowe. Ciągle go nam brakuje. Efektywny Tata to nie biznesmen, który zarabia miliony monet. Efektywny Tata to stan, do którego dążę. Chcę osiągnąć stan balansu pomiędzy rodziną, pracą, zdrowiem, rozwojem, czasem wolnym i finansami. Chcę mieć czas na to co dla mnie ważne i być szczęśliwym człowiekiem, kochającym mężem i ojcem, który towarzyszy swoim dzieciom w rozwoju budując z nimi trwałą relację.

Zapraszam Ciebie do wspólnej drogi, rozwoju i stawania się lepszym człowiekiem na tym świecie!

Kenia 2013 – w trakcie wejścia na Lennana Peak (4985 m npm)